Vitajte v karavan kempe Ihriska pod Farou, kde oddych a zábava idú ruka v ruke. Kamp sa nachádza v srdci mesta Bojnice s krásnym výhľadom na Bojnický zámok, je výborným miestom na vaše outdoorové objavovanie. Je situovaný len 500 m od centra Bojníc. Len kúsok od kempu nájdete Bojnický zámok, architektonický skvost ktorý vás privedie do dávnych čias.

Okrem zámku sa môžu Bojnice pochváliť pôvabnými uličkami, kaviarňami a reštauráciami ktoré vám umožnia sa ponoriť do živej atmosféry mesta. Ako súčasť Ihriska pod Farou ponúka kamp ľahký prístup k množstvu športových či relaxačných zariadení.

Po dni plnom objavovania alebo športových aktivít si oddýchnite a zrelaxujte v našom kempe. Spojte sa s ostatnými kempujúcimi, zdieľajte príbehy pri spoločnom ohnisku alebo si jednoducho užívajte pokoj a pohodu okolia. Využite vybavenie na mieste, ako sú moderné toalety a pohodlný prístup k prípojkám vody a elektriny, ktoré vám zabezpečia pohodlie počas celého pobytu. Na dosah je aj bar a reštaurácia. Doprajte si chutné jedlo alebo osviežujúci nápoj.

IPF Bojnice s.r.o.
Rybníčky 1876/8, 972 01 Bojnice
IČO: 54538246 | DIČ: 2121714375

Copyright 2023 Ihrisko pod farou Bojnice
All Rights Reserved | Webdesign www.p3gue.sk